• Nasze przedszkole realizuje program rozwoju czytelnictwa. Na ten cel uzyskaliśmy dofinansowanie z budżetu państwa oraz budżety miasta Bytom w wysokości 3750zl W czasie roku szkolnego realizowane będą rozmaite przedsięwzięcia związane z promowaniem czytelnictwa wśród dzieci. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce "Programy i innowacje"
      • Nasze przedszkole korzysta z nowej strony internetowej, na której mogą Państwo znaleźć bieżące informacje z życia przedszkola, zdjęcia, ciekawe artykuły i wiele innych informacji
    • Dlaczego my?

Jesteśmy przedszkolem otwartym na nowe możliwości, współpracę z lokalnym środowiskiem, kreatywność, naukę przez zabawę. Rodzice i dzieci są dla nas bardzo ważni. Razem staramy się troszczyć o dobro naszych małych przedszkolaków.
        • Wykwalifikowana i sympatyczna kadra
        • Kochamy nasze dzieci, a one kochają zabawę w naszym przedszkolu
        • Kreatywni
        • Odkrywamy i rozwijamy u dzieci różne talenty poprzez ciekawe i kreatywne zajęcia
        • Jesteśmy otwarci
        • Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, ciekawe współprace a przede wszystkim na relacje z rodzicami i dziećmi.
        • Inspektor Ochrony Danych Przedszkola Miejskiego nr 59 w Bytomiu:  Aleksandra Słoma
          ul.Smolenia 35, Bytom
          dane do kontaktu: iod_edu@um.bytom.pl

Zakaz pobierania i publikowania treści ze strony internetowej Przedszkola Miejskiego nr 59 w Bytomiu

w myśl rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Rozp. Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dn. 27.04.2016r.

Co nowego w przedszkolu?
        • Fascynujący świat Mrówek

• 21.01.2022
        • 27.04. 2022 odbędzie się w naszym przedszkolu kolejne spotkanie z serii "Fascynujący świat". Tym razem poznamy świat mrówek. W czasie warsztatów dzieci zobaczą prawdziwe mrowisko, poznają siłę mrówki oraz wiele innych ciekawostek z życia tego małego stworzenia.

Koszt warsztatów: 16 zł

Pieniądze można już wpłacać (najlepiej w opisanych kopertach )

• Fascynujący świat Mrówek:
        • III miejsce w konkursie "Mydło i woda- tak się zaczyna Wirusoochrona"

• 15.01.2022
        • Dzieci z grupy "Kotków" wzięły udział w konkursie "Mydło i woda- tak się zaczyna wirusoochrona". Zajęły III miejsce na poziomie powiatowym. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wręczenia nagród.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!

• III miejsce w konkursie "Mydło i woda- tak się zaczyna Wirusoochrona":

• 29.12.2021
        • Zachęcamy do obejrzenia tegorocznych jasełek przedstawionych przez nasze starszaki.

Życzymy zdrowych, wesołych i spokojnych świąt

• Jasełka :
        • Pszczółki

• 15.10.2021
        • Nowa galeria Pszczółki została dodana do albumu fotograficznego

Prace, zabawa, zajęcia

• Pszczółki:
        • 20.03.2020
        • WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 59 W BYTOMIU !

Administratorem danych osobowych
          w Przedszkolu Miejskim nr 59 w Bytomiu jest dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 59 w Bytomiu
          41-902 Bytom, ul. Łużyckiej 12b

Dane kontaktowe Inspektora IOD:
          Aleksandra Słoma mail: iod_edu@um.bytom.pl
          Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora danych:
          1/ w celu realizacji zadań Administratora na podstawie przepisów prawa;
          2/ odbiorcami danych osobowych są osoby fizyczne i prawne na podstawie przepisów prawa;
          3/ dane osobowe będą przetwarzane przez czas określony przepisami prawa w szczególności w celach archiwalnych;
          4/ osoba której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia
          przetwarzania, prawo do przenoszenia danych , prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

• Dla rodziców

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami z przedszkola!
    • Projekty i innowacje

Nasze przedszkole posiada bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które prowadzone są przez doświadczonych i wykształconych specjalistów. Podczas zajęć zapewniony jest wszechstronny rozwój dziecka, odkrywanie jego talentów i zainteresowań.

• Wiarygodne przedszkole
      • Edukacja fundamentalna