• Nasze przedszkole realizuje program rozwoju czytelnictwa. Na ten cel uzyskaliśmy dofinansowanie z budżetu państwa oraz budżety miasta Bytom w wysokości 3750zl W czasie roku szkolnego realizowane będą rozmaite przedsięwzięcia związane z promowaniem czytelnictwa wśród dzieci. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce "Programy i innowacje"
      • Nasze przedszkole korzysta z nowej strony internetowej, na której mogą Państwo znaleźć bieżące informacje z życia przedszkola, zdjęcia, ciekawe artykuły i wiele innych informacji
    • Dlaczego my?

Jesteśmy przedszkolem otwartym na nowe możliwości, współpracę z lokalnym środowiskiem, kreatywność, naukę przez zabawę. Rodzice i dzieci są dla nas bardzo ważni. Razem staramy się troszczyć o dobro naszych małych przedszkolaków.
        • Wykwalifikowana i sympatyczna kadra
        • Kochamy nasze dzieci, a one kochają zabawę w naszym przedszkolu
        • Kreatywni
        • Odkrywamy i rozwijamy u dzieci różne talenty poprzez ciekawe i kreatywne zajęcia
        • Jesteśmy otwarci
        • Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, ciekawe współprace a przede wszystkim na relacje z rodzicami i dziećmi.
        • Inspektor Ochrony Danych Przedszkola Miejskiego nr 59 w Bytomiu:  Aleksandra Słoma
          ul.Smolenia 35, Bytom
          dane do kontaktu: iod_edu@um.bytom.pl

Zakaz pobierania i publikowania treści ze strony internetowej Przedszkola Miejskiego nr 59 w Bytomiu

w myśl rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Rozp. Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dn. 27.04.2016r.

Co nowego w przedszkolu?
    • Dla rodziców

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami z przedszkola!
    • Projekty i innowacje

Nasze przedszkole posiada bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które prowadzone są przez doświadczonych i wykształconych specjalistów. Podczas zajęć zapewniony jest wszechstronny rozwój dziecka, odkrywanie jego talentów i zainteresowań.

• Wiarygodne przedszkole
      • Edukacja fundamentalna