• WAŻNE

• Szkoła dla Rodziców

• Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców", które odbędzie się 17 kwietnia 2024 o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania:

„ W sidłach depresji

czyli o rozpoznawaniu objawów zaburzeń depresyjnych

u dzieci i młodzieży oraz o podejmowaniu skutecznych działań wspierających ”

Spotkanie prowadzą psycholodzy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu Agata Susek-Kaczyńska, Dorota Fogel.

Link do spotkania jest dostępny na naszej stronie internetowej www.ppp.bytom.pl (w zakładce aktualności), facebooku poradnianym oraz poniżej:

W ramach spotkania proponujemy wykład tematyczny, dyskusję a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi. Udział w spotkaniu „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

• Spotkanie z pisarką

• Już 11.04 odbędzie się spotkanie z pisarką Natalią Hermansą.

Będzie również możliwość zakupu poszczególnych książek:

1. "Jak wkurzyć kikimorę?- 20zł

2. "Popa, jeż i drogocenna dynia"- 10zł