• O przedszkolu

• Opłaty

•

Wysokość opłaty miesięcznej jest uzależniona od liczby i rodzaju posiłków, z których dziecko korzysta i jest sumą kosztów przygotowania posiłków oraz zakupionego surowca:

Nowe stawki za wyżywienie

Informujemy, że od 1 listopada 2022 roku wzrosną stawki za wyżywienie w Przedszkolu  Miejskim nr 59  w Bytomiu . Podwyżka spowodowana jest wzrostem cen produktów potrzebnych do przygotowania posiłków oraz wymaganiami dotyczącymi żywienia dzieci w przedszkolu.

Nowe stawki:

śniadanie: 2,60 zł

obiad: 7,20 zł

podwieczorek: 2,20 zł

Dodatkowe usługi świadczone przez przedszkole miejskie nr 59 w Bytomiu wykraczające poza czas ustalony są płatne. Wysokość opłat regulowana jest przez podpisaną przez rodziców umowę z przedszkolem.

Wpłat należy dokonywać na konto nr 98 1560 1049 2103 0541 5564 0001. Potwierdzenie wpłaty należy dostarczyć do przedszkola wrzucając je do do żółtej skrzynki korespondencyjnej umieszczonej w holu. Wydrukowane potwierdzenia przelewów internetowych są honorowane na równi z potwierdzeniami tradycyjnymi.